Strona internetowa z ofertą Bajkowierszowni

realizacja bajkowierszownia
 • Strona internetowa

Bajkowierszownia to miejsce, w którym Twoje dzieci mogą stać się bohaterami bajki i przeżywać w niej niesamowite przygody. Co prawda, Pani Katarzyna, właścicielka Bajkowierszowni, oferuje też kilka innych rzeczy, ale bądźmy szczerzy - czym jest kubek z wierszykiem w porównaniu z możliwością zobaczenia własnego dziecka zaskoczonego tym, że znalazło się w książeczce. 🙂

PS. Powyższy akapit pisał Michał. Michał ma młodszego brata - Piotrka. Rodzice Michała i Piotrka, gdy chłopcy byli jeszcze mali, "wkręcili im" (choć nie używało się jeszcze takiego słowa), że są pierwowzorami dla... Bolka i Lolka. Trzeba przyznać, że podobieństwo jednych i drugich braci było w tamtym czasie rzeczywiście duże! Dlatego Michał, dziś dorosły facet, potrafi docenić jak to jest, gdy się jest głównym bohaterem ciekawej opowiastki 🙂

Serwis został wyposażony w:

 • Wezwania do akcji (CTA)

  W każdym dziale strony umieściliśmy tzw. wezwanie do akcji zachęcające internautę do skontaktowania się ze żłobkiem.

  Takie wezwania do akcji oczywiście nie zdobędą klientów w magiczny sposób, ale mogą wyraźnie podnieść skuteczność strony www.

 • Galeria realizacji

  ...która pozwala internautom zobaczyć, jak wygląda gotowa bajkowierszowniowa książka. To ważne, ponieważ mamy do czynienia z nietypowym produktem, a internauta lubi wiedzieć za co płaci. 

 • Formularz zamówienia

  Nie zwykły formularz fontaktowy, ale taki formularz, który od razu pozwala internaucie podać więcej szczegółów dotyczących zamówienia. Ułatwia on proces składania zamówienia, bo wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych, gotowych pytań.

Tak wygląda ta strona:

UWAGA: Ponieważ właściciele wykonanych przez nas stron mogą je dowolnie edytować, ten serwis mógł zostać przebudowany i wygląda inaczej niż sugeruje powyższy opis.  Nie odpowiadamy za zmiany, które w swoich serwisach wprowadzają ich właściciele.

Skontaktuj się z nami

Powiedz nam czego potrzebujesz