Podcasty dla przedsiębiorców, czyli jak dobrze wykorzystać swój czas?

propozycje podcastów dla przedsiębiorców

Podczas spaceru, sprzątania czy w kolejce do okienka w banku – podcastów można słuchać w wielu sytuacjach. Tak samo jak wiele jest ku temu sposobności, tak wiele jest tematów, z których możemy wybierać. Dzisiaj jednak wybrałam trzech wartościowych twórców, poruszających tematy, które mogą być interesujące dla każdego przedsiębiorcy.

O prawie dla kreatywnych ludzi, również tych sprzedających online

Wojtka i jego bloga zna chyba większość internetowych twórców. Nie każdy jednak wie, że nagrywa on również podcasty. O RODO, wizerunku w internecie, regulaminach sklepów internetowych czy o prawie w filmie – o tych wszystkich sprawach (i nie tylko) możecie posłuchać w audycji Wojtka.

Dla właścicieli małych i średnich firm

Wszyscy, którzy prowadzą swoje firmy, niezależnie, czy większe, czy małe doskonale zdają sobie sprawę z tego ilu spraw na co dzień muszą pilnować. Posiadanie firmy to nie tylko produkcja i sprzedaż. To zarządzanie sobą (czasami również innymi) w czasie, księgowość, narzędzia ułatwiające funkcjonowanie firmie, czy udoskonalanie oferty. Podcast Mała Wielka Firma tworzony jest przez praktyka biznesu. Jest również współtworzony przez ekspertów, którzy gościnnie występują w audycjach.

O sprzedaży w ogóle

Podcast „W nurcie sprzedaży” to audycja o wszystkim co dotyczy sprzedaży w tym również o obsłudze klienta prowadzona przez dwóch panów: Pana Chojnowskiego i Pana Świerczyńskiego. W przyjaznej atmosferze toczyli już dyskusje na temat etyki w sprzedaży, emocji czy o błędach sprzedawców i klientów.

Jestem bardzo ciekawa, czy słuchacie i czy w ogóle lubicie tego typu audycje? Jeśli macie swoje ulubione podcasty dotyczące tworzenia/zarządzania firmą albo jakiekolwiek inne, to dajcie, proszę znać w komentarzu podając nazwę. Chętnie poznam nowych twórców!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *