Kontakt

Masz pytania? Chcesz zlecić nam wykonanie strony www? Napisz do nas.

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiadamy do 24 godzin w dni robocze.

Korzystając z tego formularza, udostępniasz nam (administratorom) swoje dane i zgadzasz się na przetwarzanie ich w celu odpowiedzenia na Twoją wiadomość. Twoje dane nie będą wykorzystywane do innych celów.

Administratorami danych jest FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI „TWÓJ STARTUP” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467,
w związku z realizowaną przez PAULINA LARA i MICHAŁ KRAWCZYKOWSKI zorganizowaną częścią przedsiębiorstwa o nazwie CONTENTCOUPLE dalej: „Fundacja”).

Więcej o naszym podejściu do bezpieczeństwa Twoich danych osobowych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Kilka informacji,

które mogą się okazać przydatne:

  • Jak wyceniamy naszą pracę?

    Jest spora szansa, że kontaktujesz się z nami w sprawie wyceny. Żeby ją wykonać, potrzebujemy zobaczyć treści, które mają się znaleźć na Twojej stronie lub blogu. Musimy też najpierw ustalić, jakie funkcjonalności ma mieć serwis, który mamy wykonać.

    Im więcej informacji podasz w swojej wiadomości, tym konkretniejszą odpowiedź uzyskasz. 

    Nie przejmuj się jednak, gdy nie masz sprecyzowanych oczekiwań - pomożemy Ci w tym. Po prostu napisz, czego potrzebujesz, a my poprowadzimy rozmowę dalej.

  • Jak wygląda współpraca z nami?

    Nie wszystko da się ustalić przez e-mail. Dlatego umówimy się na rozmowę telefoniczną dogodną dla obu stron (prosimy o podanie dogodnych dla Państwa terminów rozmowy). Dalsza współpraca może w większości opierać się na wymianie e-maili.