Blog

Dobra strona internetowa to skuteczniejszy marketing online

propozycje podcastów dla przedsiębiorców

Podcasty dla przedsiębiorców, czyli jak dobrze wykorzystać swój czas?

3 września 2018

Podczas spaceru, sprzątania czy w kolejce do okienka w banku – podcastów można słuchać w wielu sytuacjach. Tak samo jak wiele jest ku temu sposobności, tak wiele jest tematów, z których możemy wybierać. Dzisiaj jednak wybrałam trzech wartościowych twórców, poruszających tematy, które mogą być interesujące dla każdego przedsiębiorcy. (więcej…)

Czytaj dalej

Jak znaleźć klienta idealnego? Pytania, dzięki którym określisz swoją grupę docelową

17 kwietnia 2018

Temat dotyczący idealnego klienta jest na tyle ważny, że należy poświęcić mu więcej niż jeden wpis. W poprzednim odpowiedziałam na pytanie kim jest klient idealny i przedstawiłam 6 powodów, dla których powinieneś go znać.

W tym wpisie natomiast postaram się pomóc Ci znaleźć odpowiedź, kim konkretnie jest człowiek, który reprezentuje Twoją grupę docelową. Za pomocą konkretnych pytań pomogę Ci stworzyć personę, dzięki czemu będziesz wiedział jakie przedsięwzięcia podjąć i gdzie się reklamować, żeby osoby potencjalnie zainteresowane miały okazję zobaczyć Twój produkt lub usługę. Jeśli szczerze odpowiesz na pytania poniżej, dowiesz się jakie potrzeby mają Twoi klienci i dzięki temu unikniesz sytuacji, w której będziesz miał poczucie, że coś komuś wciskasz. Dotrzesz tylko do tych, którzy już teraz potrzebują Twoich produktów/usług lub w niedługiej przyszłości będą ich potrzebować. (więcej…)

Czytaj dalej

CMS WordPress – co to jest i czy warto go użyć do stworzenia strony www?

27 marca 2018

Stwórz stronę na WordPressie! – mówili. Czym jest ten WordPress, jak działa i czy rzeczywiście jest taki przydatny podczas budowania strony www lub bloga? O tym dowiesz się z poniższego artykułu. (więcej…)

Czytaj dalej

Jak stworzyć profesjonalną stronę internetową dla firmy?

21 marca 2018

Masz firmę i szukasz informacji jak stworzyć stronę internetową, która będzie ją godnie reprezentowała? Zastanawiasz się też, ile kosztuje zbudowanie własnej strony samodzielnie? W tym artykule pokażę Ci czego potrzebujesz do założenia prostej, ale dobrej strony www, a także przybliżę Ci ceny wszystkich potrzebnych elementów (hostingu, domeny i innych). (więcej…)

Czytaj dalej

Większy ruch na blogu z wyszukiwarki Google (bez zdobywania linków!) – 5 mniej znanych sposobów

9 marca 2018

Jeśli prowadzisz bloga, prawdopodobnie chcesz, żeby był jak najwyżej w wyszukiwarce Google i w ten sposób zdobywał popularność. W tym wpisie pokażę Ci 5 raczej mało znanych i prostych sposobów na to, żeby Twój blog wyświetlał się na wyższych pozycjach. (więcej…)

Czytaj dalej

Jak wybrać wykonawcę strony internetowej, żeby współpraca była udana?

12 lutego 2018

Stało się! Potrzebujesz strony internetowej dla swojej firmy. Tylko jak tu wybrać wykonawcę strony internetowej, kiedy na rynku są setki osób i firm, które zajmują się ich tworzeniem? Czym się kierować, o co pytać i na jakie zachowanie zwracać uwagę? (więcej…)

Czytaj dalej

Ile kosztuje reklama w Internecie?

19 września 2017

Jeśli jeszcze nie promowałeś swojej firmy online, pewnie zastanawiasz się ile kosztuje reklama w Internecie i jaki budżet będzie trzeba na nią przeznaczyć. W tym artykule pokażę Ci, czego możesz się spodziewać, a w niektórych przypadkach – tam, gdzie to możliwe – zobaczysz nawet konkretne ceny. (więcej…)

Czytaj dalej

Jak reklamować firmę w Internecie? Reklama w Internecie dla małych firm

8 września 2017

Reklama w Internecie jest jedną z najlepszych form promocji, zarówno dla firm lokalnych, jak i ogólnokrajowych. Właściciele stron czy blogów oczywiście też mogą z niej korzystać do promowania swoich serwisów. Zobacz, jak reklamować firmę w Internecie. W tym wpisie poznasz zarówno metody płatne jak i bezpłatne. To pierwszy artykuł z serii tekstów o reklamie internetowej. (więcej…)

Czytaj dalej
stwórz profesjonalnego bloga wpis

Jak stworzyć profesjonalnego bloga? Kompleksowy poradnik

4 lipca 2017

W niniejszym wpisie pokażę Ci, jak stworzyć profesjonalnego bloga. Dowiesz się wszystkiego, czego normalnie dowiadywałbyś się dopiero w trakcie prowadzenia go i żałował, że nie wiedziałeś takich rzeczy wcześniej 😉 (więcej…)

Czytaj dalej
pierwsze wrażenie jakie robi Twoja strona internetowa

Pierwsze wrażenie na temat Twojej strony www sprawia, że internauta ocenia Twoją ofertę… jeszcze zanim ją pozna

27 czerwca 2017

Pierwsze wrażenie wpływa na to, jak internauta oceni Twoją ofertę. A, jak wynika z badań przeprowadzonych m.in. przez Google, powstaje ono w ułamku sekundy i, jak wynika z innych badań, jest raczej niezmienne – raczej nie zmieniamy naszych pierwszych opinii z czasem. Jak więc zrobić dobre pierwsze wrażenie na internaucie? (więcej…)

Czytaj dalej